Çalışma Örneklerimiz

Ana Sayfa / Çalışma Örneklerimiz

Kamerun Basın Heyeti

13 Ağustos 2014

KONGRE YERİ: İstanbul

SİMULTANE ÇEVİRİ HİZMETİ Türkçe– İngilizce simultane tercüme hizmeti ASYA Çeviri ve Konferans Hizmetleri tarafından sağlanmıştır.

KONGRE YERİ: İstanbul

SİMULTANE ÇEVİRİ HİZMETİ VE EKİPMAN KİRALAMA: Arapça – Türkçe simultane çeviri ve Türkçe– İngilizce simultane tercüme hizmeti ASYA Çeviri ve Konferans Hizmetleri tarafından sağlanmıştır.

KONGRE YERİ: İstanbul

SİMULTANE ÇEVİRİ HİZMETİ VE EKİPMAN KİRALAMA: Rusça – Türkçe simultane tercume ve Rusça – İngilizce simultane tercüme hizmeti ASYA Çeviri ve Konferans Hizmetleri tarafından sağlanmıştır.

KONGRE YERİ: İstanbul

SÖZLÜ TERCÜME HİZMETİ: Almanca - Türkçe dil çiftlerindeki sözlü çeviri hizmeti ASYA Çeviri ve Konferans Hizmetleri tarafından sağlanmıştır.

Bell Helicopter Meeting

19-20 Mart 2015

KONGRE YERİ: ANKARA

SİMULTANE ÇEVİRİ HİZMETİ: İngilizce-Türkçe dil çiftlerindeki simultane çeviri hizmeti ASYA Çeviri ve Konferans Hizmetleri tarafından sağlanmıştır.

5.Dünya Su Forumu

6-22 Mart 2009

KONGRE YERİ: İstanbul

SİMULTANE TERCÜME: Rusça-İngilizce, Arapça-İngilizce, Arapça-Türkçe, Rusça-Türkçe ve Türkçe-İngilizce dil çiftlerindeki simültane tercume hizmetleri ASYA Çeviri tarafından sağlanmıştır.

Risk Yönetimi Zirvesi

26 Şubat 2009

KONGRE YERİ: İstanbul

SİMULTANE ÇEVİRİ: İngilizce-Türkçe dil çiftlerindeki simültane tercüme hizmeti ASYA çeviri ve Konferans Hizmetleri tarafından sağlanmıştır.

KONGRE YERİ: Gaziantep

SİMULTANE ÇEVİRİ: İngilizce-Türkçe dil çiftlerindeki simültane tercüme hizmeti ASYA çeviri ve Konferans Hizmetleri tarafından sağlanmıştır.

KONGRE YERİ: İstanbul

SİMULTANE ÇEVİRİ: : İngilizce-Türkçe dil çiftlerindeki simültane tercüme hizmeti ASYA Çeviri ve Konferans Hizmetleri tarafından sağlanmıştır.

KONGRE YERİ: İstanbul

SİMULTANE ÇEVİRİ HİZMETİ ve EKİPMAN KİRALAMA: İngilizce-Türkçe, Rusça-İngilizce, Rusça-Türkçe, Arapça-Türkçe ve Arapça-İngilizce dil çiftlerindeki simultane çeviri hizmeti ve Simutane Çeviri ekipmanları ASYA Çeviri ve Konferans Hizmetleri tarafından sağlanmıştır.

KONGRE YERİ: İstanbul

SİMULTANE TERCÜME HİZMETİ: İngilizce-Türkçe, Arapça-Türkçe ve Arapça-İngilizce dil çiftlerindeki simültane tercüme hizmeti ASYA Çeviri ve Konferans Hizmetleri tarafından sağlanmıştır.

LG Basın Toplantısı

28 Mayıs 2014

KONGRE YERİ: İstanbul

SİMULTANE TERCÜME HİZMETİ: İngilizce-Türkçe dil çiftlerindeki simültane tercüme hizmeti ASYA Çeviri ve Konferans Hizmetleri tarafından sağlanmıştır.

ASYA ÇEVİRİ VE KONFERANS HİZMETLERİ OLARAK 2003 YILINDAN BU YANA BİRÇOK KONGRE VE KONFERANSTA SİMULTANE TERCÜME VE EKİPMAN KİRALAMA HİZMETİ SUNDUK, BUNLAR BAZI ÖRNEK ÇALIŞMALARIMIZDIR.

DAHA FAZLA BİLGİ VE REFERANS ALMAK İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

Neden Asya Çeviri?

 • ASYA Çeviri sektördeki 10 yılı aşkın deneyimiyle her türlü yazılı çeviri gereksinimlerinizi, çağdaş hizmet kalitesinde, özenli, rekabetçi fiyatlarla ve hızlı bir biçimde karşılamayı hedeflemektedir.

  Devamı
 • Bütün çeviriler alanında uzmanlaşmış çevirmenler tarafından yapılmakta ve editör kontrolünden geçmektedir.

  Devamı
 • Ayrıca talep edilmesi durumunda yapılan çalışmalar noter tasdiki için hazır hale getirilmektedir.

  Devamı
 • Asya Çeviri, profesyonel çevirmenleri ve anadil editörleri ile başta Türkçe, İngilizce, Fransızca, Arapça, Farsça, İtalyanca, Rusça dahil 40'ı aşkın dilde yazılı çeviri hizmeti sunmaktadır.

  Devamı
 • Şirketimiz sunduğu kaliteli hizmet, projelerin zamanında teslim edilmesi konusunda gösterdiği yüksek hassasiyet ve güvenilirliği ile piyasanın öncü tercüme bürolarından biridir.

  Devamı