Hakkımızda

Ana Sayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

ASYA Çeviri faaliyete başladığı 2003 yılından beri alanında uzman kadrosu ve güçlü, dinamik altyapısı ile yurtiçinde ve yurt dışında birçok seçkin firmaya 50’i aşkın dil çiftinde profesyonel çeviri ve tercümanlık hizmetleri veriyor.

Mütercim Tercümanlık bölümü mezunu tercümanlarının yanı sıra yurt dışında çeşitli kurumlarda eğitim almış, çifte vatandaşlık sahibi, mühendis, hukukçu, doktor, kimyacı, avukat, öğretim üyeleri, ekonomist, uluslararası ilişkiler uzmanı v.b editörleri bünyesinde bulunduran ASYA Çeviri ve Konferans Hizmetleri milyonlarca karakterlik çeviri tecrübesi ile ticaret, hukuk, teknik, mühendislik, inşaat, mimarlık, denizcilik, tıp, iletişim, reklamcılık, sanat, kimya, kozmetik ve
   
diğer alanlarda sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermenin haklı gururu ile çalışmalarını sürdürüyor.

Firmamız hizmet politikasını, müşterilerce talep edilen formatta ve teslim süresine sadık kalmak ve kusursuz çeviri kalitesini adil ücretlerle sağlamak prensipleri üzerine şekillendirmiştir.
 
NEDEN ASYA ÇEVİRİ?

ASYA ÇEVİRİ müşterilerinin ihtiyaç duyduğu tercüme ihtiyaçlarını Fiyat, Kalite ve Zaman kriterlerini ön planda tutarak sağlıyor.

Projeler için en uygun zaman dilimini belirleyerek kaliteden ödün vermeyecek şekilde rekabetçi fiyatlarla sunuyor.

ASYA Çeviri bu doğrultuda mevcut kaynaklarını sürekli geliştirmekte ve daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla değişen şartlara adapte etmektedir.

Bu temel kriterleri bağlı olarak müşteri memnuniyetini elde etmeyi hedefliyor.